گامی به سوی خداباوری

طراحی هوشمند DNA

| چهارشنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۵، ۰۲:۲۶ ب.ظ

DNA و پروتئین ها : اطلاعات غنی مولکولپروتئین ها و DNA هر دو زنجیره مولکول های فرم که همراه ماشین آلات لینک های کوچکتر زیر مولکول ها با هم در یک سر به دم به شیوه ای عجیب و زیبا.
اسیدهای آمینه و پروتئین ها را تشکیل می دهند و نوکلئوتید تشکیل DNA.

در هر دو مورد مولکول های ستون فقرات شامل یک ساختار تکرار است اگر ستون فقرات است که از لحاظ ساختاری یکنواخت شیمیایی گروه است که گسترش از ستون فقرات سمت زنجیر متفاوت است.

زنجیره جانبی دنباله فراهم می کند و مواد شیمیایی تنوع لازم برای پروتئین ها و DNA به شکل متعدد در ساختار شیمیایی سلول نیاز برای فعالیت های آن است.

زنجیره جانبی تنوع توالی پروتئین و DNA است که شبیه به دنباله ای از حروف است که به شکل کلمات می باشد و فقط به عنوان های مختلف ترکیب حروف به صورت های مختلف از کلمات مختلف زنجیره جانبی توالی عملکرد مولکولی مختلف معماری است.

 زنجیره جانبی توالی یک شکل از اطلاعات شیمیایی، اطلاعات و این باعث می شود هر دو پروتئین و DNA اطلاعات غنی از مولکول باشد و طراحی ظریف و عالی داشته باشد.

نتیجه گیری بی طرفانه:

به عنوان مورد بحث در کتاب سلول های طراحی:

بهترین راه برای استفاده از بیوشیمیایی اطلاعات را به صورت هوشمند طراحی مبتنی بر استدلال قیاسی در سنت از ساعت قیاس است.

آنالوگ مقایسه است بخشی جدایی ناپذیر از روز به روز تصمیم گیری:

اما آن را شسته و رفته و مرتب و آن نتیجه گیری احتمالی است اما نه خاص.

هنوز هم اگر به درستی به کار آنالوگ تفکر می تواند تولید صدا گیری کند کمی جای بحث دارد اما برای بی خدایان جای بهانه ای نیست زیرا براهین ریاضی بر خلاف تصادف حکم می کند.

ایده پشت آنالوگ استدلال این است:
ساختار و عملکرد سیستم های بیوشیمیایی خرس شگفت انگیز شباهت به ساختار و بهره برداری از سیستم است و با توجه به سیستم های اطلاعاتی در سلول می شود گفت:

بیوشیمیایی سیستم های اطلاعاتی:
اطلاعات از هوش می آید و در ذات خود به همراه بیوشیمیایی سیستم های مبتنی بر اطلاعات است. حضور اطلاعات در سلول بنابراین باید نشأت گرفته از یک طراح هوشمند باشد.


ساختار بیوشیمیایی اطلاعات:

شواهد به صورت هوشمند طراحی فراتر از صرف وجود اطلاعات مبتنی بر سیستم های بیوشیمیایی است. بیوشیمیایی اطلاعات نمایش تحریک آمیز ویژگی های ساختاری مثل زبان ساختار و سازمان و تنظیم ژن است و به شکل یقین این نیز به کار خالق است.


کد بیوشیمیایی :

این سیستم ها استخدام کد گذاری اطلاعات مانند کدهای ژنتیکی هیستون کد و حتی برابری کد DNA. این نوع از اطلاعات نیاز به یک عامل هوشمند به طراحی کد است.


کد ژنتیکی خوب تنظیم شده:

قوانین که شامل کد ژنتیکی هستند بهتر طراحی شده از هر تصور جایگزین کد برای مقاومت در برابر خطاهایی که رخ می دهد به عنوان کد ژنتیکی ترجمه اطلاعات ذخیره شده به اطلاعات عملکردی است. این fine-tuning به شدت نشان می دهد که یک هوش برتر طراحی کد ژنتیکی است و دلیل محکم برای اثبات طراحی هوشمند.

تاریخ و نویسنده این مقاله:
October 7, 2010
By Dr. Fazale Rana


http://www.reasons.org/articles/intelligent-design-the-right-conclusion-but-the-wrong-reasons

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی